У Києві на Великдень відбудеться фестиваль писанок на Софійській площі та багато інших мистецьких подій.

Про це під час брифінгу заявила директор департаменту культури КМДА Діана Попова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“11 квітня запрошуємо всіх до Шоколадного будинку на великодній концерт, який підготує хорова капела імені Левка Ревуцького. Також 4 квітня у меморіальному музеї Марії Заньковецької відбудеться великодня виставка Олени Зарицької. А в усіх музеях, бібліотеках, школах естетичного виховання проводитимуться дуже багато заходів з писанкарства”, – розповіла Попова.

Директор департаменту зазначила, що у центрі Києва з 5 до 22 квітня у рамках святкування Христового Воскресіння (Великодня) триватиме VIII Всеукраїнський фестиваль писанок.

“Фестиваль писанок уже увосьме відбуватиметься з 5 до 22 квітня на Софійській і Михайлівський площах, Володимирському проїзді із прилеглим до нього сквером. Цей яскравий проект став невід’ємною частиною великоднього святкування в Києві. Щороку його відвідує близько двох мільйонів киян, вітчизняних і зарубіжних туристів», – додала Попова.

Як розповів засновник Folk Ukraine Ігор Добруцький, новинкою фестивалю стане експозиція 374 великих великодніх зайчиків і 500 великих писанок.

“Зміниться й інсталяція Софійської площі: її прикрашатиме 6-метрова світлодіодна писанка-альтанка, де можна буде відпочити, попити кави та сфотографуватись на пам’ять. А щоб побачити всю панораму самобутніх витворів на тлі Софійського собору встановимо колесо огляду. Також вперше ініціюємо фестиваль пасок, які привезуть до столиці виробники з усієї України”, – розповів Добруцький.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/21960imgmigr.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/21960imgmigr-150x150.jpgKiev-TimeКиївКультураВеликдень,писанка,святоУ Києві на Великдень відбудеться фестиваль писанок на Софійській площі та багато інших мистецьких подій. Про це під час брифінгу заявила директор департаменту культури КМДА Діана Попова, повідомляє кореспондент Укрінформу. '11 квітня запрошуємо всіх до Шоколадного будинку на великодній концерт, який підготує хорова капела імені Левка Ревуцького. Також 4 квітня у...| Київської області та України | Kiev Time