Чоловік відзначився тим, що двічі “мінував” станцію Київського метрополітену “Героїв Дніпра”.

Чотири роки за ґратами проведе чоловік, який в квітні 2017 року протягом тижня двічі телефоном повідомляв про підготовку вибуху на станції метро “Героїв Дніпра”. Для засудженого цей тюремний строк стане другим – раніше він уже відбував покарання за аналогічний злочин. Про це повідомили в поліції Києва.

Правоохоронці з’ясували, що анонімні дзвінки зловмисник здійснював із таксофону на вулиці Попудренка. У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину.

“Вироком Дніпровського районного суду у місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України, засудили до чотирьох років позбавлення волі”, – зазначили у поліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві затримали “вишгородського мінера”  ним виявилася 60-річна пенсіонерка, яка протягом трьох тижнів телефоном повідомляла про “мінування” Вишгородської ГЕС.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/IMG_52741.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/IMG_52741-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналполіція Києва,телефонний тероризмЧоловік відзначився тим, що двічі 'мінував' станцію Київського метрополітену 'Героїв Дніпра'. Чотири роки за ґратами проведе чоловік, який в квітні 2017 року протягом тижня двічі телефоном повідомляв про підготовку вибуху на станції метро “Героїв Дніпра”. Для засудженого цей тюремний строк стане другим - раніше він уже відбував покарання за аналогічний...| Київської області та України | Kiev Time