Кінець квітня надихає та дивує неймовірною кількістю різноманітних виставок на будь який смак. До Києва вперше привезуть равликів-гігантів, познайомлять з велокультурою 90-х, покажуть сентиментальну виставку про людські помилки, відомі ілюстратори розкажуть про вино у картинах усіх часів…

«Вечірка» зібрала топові виставки кінця квітня, які аж ніяк не можна пропустити!

Виставка гігантських равликів

Топ-7 неймовірних виставок у Києві на кінець квітня

Киян запрошують на виставку гігантських африканських равликів у Будинку Природи. Цього разу ви зможете побачити нові рідкісні види, який ще не було у Києві. Організатори обіцяють подарунки для власників екзотичних улюбленців та гарні знижки.

Де: вулиця Рогнідинська, 3; Київський Будинок Природи

Коли: 26 – 29 квітня з 11:00 до 17:00

Вхід вільний

Вулична виставка «ВЕЛОБУМ 1890-х»

Топ-7 неймовірних виставок у Києві на кінець квітня

Виставка трьох дослідників познайомить вас із культурою дозвілля тогочасних київських еліт, досвідом їзди на велосипеді в доавтомобільну епоху та внеском перших велолюбителів у розвиток суспільства. До того ж, відвідувачі зможуть дізнатись цікаві факти: де в Києві найчастіше їздили велосипедом у 1890-х, як панянки відмовлялись від спідниць, як велосипед тоді вплинув на сьогоденні правила дорожнього руху?

Де: вулиця Володимирська, 2; Національний Музей Історії України

Коли: 25 квітня – 29 травня з 16:00 по 18:00

Вхід вільний

Авторська виставка з шампанським «Помиляйся»

Топ-7 неймовірних виставок у Києві на кінець квітня

Всі ми зробили помилки, які залишилися з нами назавжди, як татуювання або шрами. Врізалися у пам’ять. Ця виставка про те, що помилятися – це нормально. Гості зможуть побачити портрети учасників і їх помилок, історії учасників та їх помилок. Також, на вас чекає ящик шампанського і багато любові.

Де: вулиця Верхній Вал, 16/4; студія Mad House

Коли: 25 квітня з 19:00 по 22:00

Вхід вільний

Виставка живопису «Київські мотиви»

Топ-7 неймовірних виставок у Києві на кінець квітня

У мерії відкриється експозиція живопису сучасних українських митців, членів Міжнародної професійної спілки художників, Костянтина та Світлани Шаповалових «Київські мотиви». Відвідувачі зможуть побачити серію картин, що включатимуть міські, природні пейзажі та натюрморти. Основні риси художнього стилю — мажорний колорит, свобода, сміливість, характер мазку, спалах емоцій та водночас цілісна виваженість внутрішнього змісту і тонких нюансів сюжету.

Де: вулиця Хрещатик, 36; КМДА, другий поверх

Коли: 22 квітня- 6 травн з 09:00 по 18:00

Вхід вільний

Виставка ілюстрацій про вино від ілюстраторів Pictoric

Топ-7 неймовірних виставок у Києві на кінець квітня

Киян запрошують на відкриття групової виставки художників-учасників клубу ілюстраторів Pictoric “Cheers”. Алкоголь зображується на портретах і в натюрмортах художників різних епох і стилів, на абстрактних полотнах і в жанрових сценах. Тож ця виставка представляє захоплюючий і активний діалог між творами старих майстрів і ілюстраторами Pictoric, де художники досліджують взаємозв’язок відносин людини з вином і мистецтвом.

Де: вулиця Липинського, 4

Коли: 24 квітня з 19:00 по 23:59

Вхід вільний

Виставка-фестиваль Old Car Land

Топ-7 неймовірних виставок у Києві на кінець квітня

Кияни зможуть побачили легандарні спортивні автомобілі, на яких здобували перемогу радянські спортсмени. Унікальні екземпляри привезуть із країн Балтії. Крім того, фестиваль відвідає легенда автоспорту литовець Стасіс Брундза. Він – 10-кратний чемпіон Радянського Союзу в ралі, переможець ралі «Тур Європи» 1974 року, трикратний переможець фінського етапу чемпіонату світу в групі 2 1980-1982 років. Вперше у світовій практиці організатори запросили на виставку автобуси наших українських футбольних клубів!

Де: вулиця Медова, 1; Музей авіації

Коли: 27 квітня – 1 травня з 09:00 до 20:00

Вартість: 120 грн. для дорослих та безкоштовний вхід для дітей до 12 років

Виставка архітекторів у темних тонах «Чорне чорне море»

Топ-7 неймовірних виставок у Києві на кінець квітня

Це перша спільна виставка архітектора Сергія Махно та художника Романа Михайлова. Виставка одного кольору. Історія від двох шалених про мистецтво і свободу. Кияни зможуть побачити і живопис, і незвичні скульптури, і предмети дизайну, і гігантську кераміку. А разом з Shanti Yoga Room, можна послухати хвилі та відшукати спокій всередині себе. Не обов’язково їхати за океани. Варто лиш навчитися слухати.

Де: Вул. Євгена Коновальця, 26а; Sergey Makhno Gallery

Коли: 21-28 квітня з 12:00 по 20:00

Вартість: від 100 грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Top-7-nejmovirnyh-vystavok-u-Kyyevi-na-kinets-kvitnya.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Top-7-nejmovirnyh-vystavok-u-Kyyevi-na-kinets-kvitnya-150x150.pngKievTimeКиївПодіїСуспільствовиставки,Київ,топКінець квітня надихає та дивує неймовірною кількістю різноманітних виставок на будь який смак. До Києва вперше привезуть равликів-гігантів, познайомлять з велокультурою 90-х, покажуть сентиментальну виставку про людські помилки, відомі ілюстратори розкажуть про вино у картинах усіх часів… «Вечірка» зібрала топові виставки кінця квітня, які аж ніяк не можна пропустити! Виставка гігантських...| Київської області та України | Kiev Time