Столиця готується цього року відкрити кілька оновлених туристичних об’єктів, які допоможуть привабити більше туристів до Києва.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

За його словами, тільки у травні місто відвідають десятки тисяч гостей, які приїдуть подивитися фінал Ліги Чемпіонів УЄФА.

«26 травня відбудеться фінал Ліги Чемпіонів. Ми очікуємо багато туристів. Наше завдання, аби кожен з них, повернувшись додому, розповів, яке чудове місто Київ. Туристична галузь – одна з прибуткових статей кожного міста. Минулого року нашу столицю відвідало півтора мільйона туристів. Цього року ми очікуємо на два з половиною мільйони гостей. Я переконаний, що у Києва великий туристичний потенціал і ми його розвиваємо, – наголосив Кличко.

Цього року будуть оновлені Володимирська гірка, Алея художників, Пейзажна алея, відкриються красиві сходи від Пейзажної алеї до урочища Гончари-Кожум’яки, а також буде облаштована територія навколо Андріївської церкви.

Віталій Кличко наголосив, що кожен турист у середньому, витрачає в Києві 150 доларів на добу. І ці кошти – теж інвестиції в економіку столиці.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/55__large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/55__large-150x150.jpgKiev-TimeКиївКультураСуспільствоКиїв,Кличко,туристичні місцяСтолиця готується цього року відкрити кілька оновлених туристичних об’єктів, які допоможуть привабити більше туристів до Києва. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ». За його словами, тільки у травні місто відвідають десятки тисяч гостей, які приїдуть подивитися фінал Ліги Чемпіонів УЄФА. «26 травня відбудеться фінал Ліги Чемпіонів. Ми очікуємо багато...| Київської області та України | Kiev Time