Світ змінюється та стає цифровізованим, туристична галузь не виключення. Зараз майже кожне місто та регіон має свій офіційний сайт, мобільний додаток та інші інформаційні ресурси,  але, крім того змінюється підходи до формування та створення  туристичного продукту, його подачі та  позиціонування  на ринку.

В Києві як, цифровому флагмані країни, вже активно займаються оцифруванням міських локацій та об’єктів на рівні міста. Та керівництво визначає це пріоритетом і не дарма. Тому що цифровізація туризму – це один з сучасних та ефективних інструментів для брендингу території.

Цифровізація охоплює швидкими темпами всю географію й один з прогресивних районів до Новорічних свят підготував такий цифровий продукт як – квест з елементами доповненої реальності (AR). Що дозволяє не тільки грати, а й за допомогою створених проєкцій доповненої реальності дізнаватися неочікувані факти про місцевість та хто мешкав раніше чи як виглядала та чи інша будівля раніше, відтворювати процеси чи ремесла та інше.  Звичайно, в даному контексті, гра носить більше дозвіллєвий характер для створення святкового настрою у мешканців району та гостей, наприклад затанцювати брейк-данс з Дідом Морозом чи впіймати справжнього Сніговика або сфоткатися з Пінгвіном прям в офісі чи встановити Ялинку на будь-які платформі.

Як коментує керівниця проєкту по цифровізації напрямків туризму, культури та спорту в м. Києві, Олена Чернега: – «Цифровізація туризму – це один з інструментів формування та покращення репутації туристичної дестинації. А використання технологій доповненої реальності в туризмі та селфі-парки – це ноу-хау, що тільки набирає обертів в України, та в Києві зокрема. За допомогою таких технологій туристична галузь стає цікавою. популярною і затребуваною. Тому що запланувавши відвідування локації, можна переглянути та ще більше надихнутися і відвідати або порекомендувати до відвідин. А під час відвідин, використовуючи доповнену реальність – зробити унікальні фото/відео, розширити кругозір та отримати емоції. Туристичну галузь відносять до  креативної економіки, де є органічним залучення технологій AR, що відкриває нові виміри та дає нові можливості для розвитку.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/12/PCn1i.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/12/PCn1i-150x150.jpgadminКиївКультураПодіїСуспільствоСвіт змінюється та стає цифровізованим, туристична галузь не виключення. Зараз майже кожне місто та регіон має свій офіційний сайт, мобільний додаток та інші інформаційні ресурси,  але, крім того змінюється підходи до формування та створення  туристичного продукту, його подачі та  позиціонування  на ринку. В Києві як, цифровому флагмані країни, вже активно...| Київської області та України | Kiev Time