У понеділок, 30 квітня, у Дніпровському районі Києва двоє невідомих на чорному джипі викрали дівчину. Поліція оголосила план-перехоплення.

Викрадення відбулося близько 10:30. Біля багатоповерхового будинку за адресою Райдужна, 17, на Воскресенці, двоє невідомих, силоміць посадили дівчину в автомобіль і відвезли в невідомому напрямку.

Відомо, що у середині номера джипа є “77”. На одному з невідомих чоловіків була червона кепка.

Всіх, хто володіє якою-небудь інформацією, прохання повідомити за номером 102.

Раніше ми повідомляли, що в Броварах Київської області двоє хлопців інсценували напад і викрадення іменинника. Така “жарт” ледь не обернулися для молодих жартівників кримінальною відповідальністю.

“Новини Києва”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Dniprovskomu-rajoni-dvoye-nevidomyh-na-chornomu-dzhypi-vykraly-divchynu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Dniprovskomu-rajoni-dvoye-nevidomyh-na-chornomu-dzhypi-vykraly-divchynu-150x150.jpgKievTimeДніпровський районКиївКриміналПодіївикрадення,двоє невідомих,джип,дівчина,Дніпровський районУ понеділок, 30 квітня, у Дніпровському районі Києва двоє невідомих на чорному джипі викрали дівчину. Поліція оголосила план-перехоплення. Викрадення відбулося близько 10:30. Біля багатоповерхового будинку за адресою Райдужна, 17, на Воскресенці, двоє невідомих, силоміць посадили дівчину в автомобіль і відвезли в невідомому напрямку. Відомо, що у середині номера джипа є '77'....| Київської області та України | Kiev Time