За час перебування в Україні чоловіки встигли кілька разів потрапити у поле зору правоохоронців. Цього разу затримали їх після скоєння злочину у столиці. Речові докази вилучили, а злочинну трійцю доставили до управління поліції.

У ході відпрацювання території Дніпровського району працівники карного розшуку спільно із колегами столичного главку на вулиці Шумського помітили трьох підозрілих осіб. Чоловіки вийшли з будинку, швидко сіли в автівку та поїхали.

Як розповів начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін, правоохоронці почали переслідування та за кілька кварталів наздогнали незнайомців. Під час поверхневого огляду у чоловіків виявили речі, походження яких у працівників поліції викликало сумніви.

«У салоні ми знайшли нагороди, сувенірні монети, кілька тисяч гривень, а також набір відмичок. У цей час надійшла інформація щодо квартирної крадіжки з будинку, де помітили цих громадян. Перелік вкраденого за описом співпадав із тим, що ми виявили в автівці.», – повідомив начальник управління.

У порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України чоловіків затримали. Речові докази вилучили та направили експертизу. Висновки експертів у подальшому долучать до кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

«Затримані – громадяни іншої держави, 1974, 1976 та 1984 років народження. За нашою інформацію, в Україні перебувають близько року, але постійного місця проживання не мають. Один із них має одеську реєстрацію та судимість за майнові злочини, інший на даний час перебуває у статусі підсудного за скоєння аналогічного злочину у Святошинському районі столиці.», – додав Олександр Кузьмін.

Затримані дають покази слідчим, які збирають матеріали для обрання їм міри запобіжного заходу. Також правоохоронці перевіряють інформацію щодо причетності зловмисників до інших злочинів на території району і міста.

Повідомляє 5 липня відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/dniprogruziny05072018-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/dniprogruziny05072018-707x400-150x150.jpgКиївTimeДніпровський районКиївКриміналКиїв,крадіжка,ПоліціяЗа час перебування в Україні чоловіки встигли кілька разів потрапити у поле зору правоохоронців. Цього разу затримали їх після скоєння злочину у столиці. Речові докази вилучили, а злочинну трійцю доставили до управління поліції. У ході відпрацювання території Дніпровського району працівники карного розшуку спільно із колегами столичного главку на вулиці Шумського...| Київської області та України | Kiev Time