У Голосіївському парку в Києві презентували арт-проект «лавочка-велетень». Унікальну лаву встановили на березі озера, яке назвали «Голосіївським моречком», аби мешканці і гості міста могли насолоджуватися неповнотою природою з особливого ракурсу. Про це повідомляє “Київзеленбуд”.

Арт-проект «Лавочка-велетень на березі «Голосіївського моречка» створений Національною громадською кампанією Спільна Перемога за підтримки «Київзеленбуду» задля привернення уваги до проблем екології міста та відповідального ставлення до навколишнього лісопаркового середовища.

У Голосіївському парку з’явилась лавочка з особливим ракурсом

Висота лавочки-велетня – 2,5 метра, а ширина – 5 метрів. Важить вона понад півтори тонни. Оздоблення лави поєднує рослинні мотиви та фауну.

У Голосіївському парку з’явилась лавочка з особливим ракурсом
Для виготовлення лави не знищили жодного дерева: її змайстрували з дощок із сухостою. Художнє оформлення лави: Юрій Денисенко, Михайло Денисенко, Євгенія Глинська. Меценати проекту: компанія «DuoLife», «Українська сувенірна компанія»,мережа мотузкових парків «Активна країна».

“Вечірній Київ”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Golosiyivskomu-parku-z-yavylas-lavochka-z-osoblyvym-rakursom-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Golosiyivskomu-parku-z-yavylas-lavochka-z-osoblyvym-rakursom-1-150x150.jpgKievTimeГолосіївський районКиївПодіїСуспільствоГолосіївський парк,лавочкаУ Голосіївському парку в Києві презентували арт-проект «лавочка-велетень». Унікальну лаву встановили на березі озера, яке назвали «Голосіївським моречком», аби мешканці і гості міста могли насолоджуватися неповнотою природою з особливого ракурсу. Про це повідомляє 'Київзеленбуд'. Арт-проект «Лавочка-велетень на березі «Голосіївського моречка» створений Національною громадською кампанією Спільна Перемога за підтримки «Київзеленбуду» задля...| Київської області та України | Kiev Time