У житловому комплексі «Кришталеві джерела», що у Голосіївському районі Києва, спалили автомобіль активісти Оксани Пархоменко, яка позивається з об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку.

Про це розповіла Громадському розповіла активістка Оксана Пархоменко.

За словами Пархоменко, фірма-забудовник створила фіктивний ОСББ, яке передало будинок в управління комерційної організації «Холд груп» на 15 років.

У Голосіївському районі Києва спалили авто активістки

Група жильців подала колективну позовну заяву у якій вимагала скасувати фіктивне ОСББ, після чого у поштових скриньках жильців будинку з’явилися листівки зі звинувачення позивачів у руйнуванні інфраструктури ЖК. Після автомобіль Оксани Пархоменко підпалили.

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Golosiyivskomu-rajoni-Kyyeva-spalyly-avto-aktyvistky2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Golosiyivskomu-rajoni-Kyyeva-spalyly-avto-aktyvistky2-150x150.jpgKievTimeГолосіївський районКиївКриміналПодіїавто,активістка,ОСББ,підпалУ житловому комплексі «Кришталеві джерела», що у Голосіївському районі Києва, спалили автомобіль активісти Оксани Пархоменко, яка позивається з об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку. Про це розповіла Громадському розповіла активістка Оксана Пархоменко. За словами Пархоменко, фірма-забудовник створила фіктивний ОСББ, яке передало будинок в управління комерційної організації «Холд груп» на 15 років. Група жильців подала...| Київської області та України | Kiev Time