Київською місцевою прокуратурою №6 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 42-річного мешканця столиці за фактами незаконного заволодіння речами громадян у центральній частині міста.

Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Починаючи із червня 2017 року по квітень 2018 року зловмисник, перебуваючи в районі розміщення гуртожитків вищих навчальних закладів, підходив до студентів та, під вигаданим приводом, просив надати йому мобільний телефон, начебто для перевірки чи не є він викраденим. Отримавши бажане майно, останній зникав з місця вчинення злочину.

Не обмежуючись таким  «легким» способом наживи, зловмисник вчинив і більш тяжкий злочин. Так, один із потерпілих був змушений віддати своє майно під погрозою застосування вогнепальної зброї.

Загалом від злочинних дій чоловіка постраждало 7 молодих людей, у тому числі один неповнолітній.

За результатами розслідування зловмиснику пред’явлено обвинувачення за ч. 2 ст. 190, ч. 1 ст. 187 КК України. Санкція найсуворішої з яких передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

На цей час, підозрюваний, який вже був неодноразово судимий за аналогічні злочини, перебуває під вартою.

Джерело: Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/jj-768x288.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/jj-768x288-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналграбіжник,КиївКиївською місцевою прокуратурою №6 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 42-річного мешканця столиці за фактами незаконного заволодіння речами громадян у центральній частині міста. Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. Починаючи із червня 2017 року по квітень 2018 року зловмисник, перебуваючи в районі розміщення гуртожитків вищих навчальних закладів, підходив до студентів та, під вигаданим...| Київської області та України | Kiev Time