Поліцейським стало відомо про незаконний бізнес із надання інтимних послуг, який організували держслужбовець зі своєю знайомою. Тепер їм загрожує до семи років позбавлення волі.

Співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми,  ГУНП у м.Києві спільно із Київською місцевою прокуратурою №1 у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України, припинили діяльність злочинної групи.

Координував діяльність та отримував гроші 36-річний посадовець, а допомагала йому 42-річна уродженка Кіровоградської області. Вона шукала та вербувала дівчат, які зустрічалися з клієнтами. Оголошення про послуги розміщували у мережі Інтернет.

Як встановили правоохоронці, обслуговували чоловіків дівчата в орендованих квартирах. Також вони виїжджали на виклики, за що брали відповідну плату – 1500 гривень за годину «дорослих» розваг.

У рамках кримінального провадження поліція провела обшуки у помешканнях, де надавалися сексуальні послуги. Звідти вилучили речові докази: гроші, мобільні телефони, системні блоки, банківські картки тощо.

Організаторам групи оголошено про підозру. Їм загрожує до семи років позбавлення волі.

Повідомляє відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/poviiposadovez08052018-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/poviiposadovez08052018-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналдержслужбовець,Київ,Поліція,сутенерка,торгівля людьмиПоліцейським стало відомо про незаконний бізнес із надання інтимних послуг, який організували держслужбовець зі своєю знайомою. Тепер їм загрожує до семи років позбавлення волі. Співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми,  ГУНП у м.Києві спільно із Київською місцевою прокуратурою №1 у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2...| Київської області та України | Kiev Time