У Святошинському районі Києва гілка, яка отломалась від дерева, впала на машину пробила лобове скло. В цей час в авто знаходився 2-річна дитина. 

Аварія сталася близько 20:30 перед світлофором на вул. Академіка Туполєва, 1, біля автомийки. Відзначається, що в Skoda їхали двоє дорослих і дитина.

На щастя, ніхто не постраждали, проте авто сильно пом’яло. Поліція приїхала через два з половиною години після виклику. Пізніше з’ясувалося, що вони просто проїжджали повз, а подію в компетенції слідчо-оперативної групи.

Нагадаємо, раніше подібний інцидент стався на бульварі Тараса Шевченка. Дерево впало на два автомобілі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1-1-150x150.jpgadminКиївПодіїСуспільствоШевченківський районУ Святошинському районі Києва гілка, яка отломалась від дерева, впала на машину пробила лобове скло. В цей час в авто знаходився 2-річна дитина.  Аварія сталася близько 20:30 перед світлофором на вул. Академіка Туполєва, 1, біля автомийки. Відзначається, що в Skoda їхали двоє дорослих і дитина. На щастя, ніхто не постраждали, проте...| Київської області та України | Kiev Time