27 квітня о 12:26 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що на вул.Лаврській, 27, на території Національного музею історії України у Другій світовій війні виникла пожежа.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м.Києві.

На місце події було негайно направлено рятувальників з найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. Як виявилось, в одному із залів на 2-му поверсі музею сталося загоряння підвісного світильника та стелі на площі 2 кв.м. Ще до прибуття рятувальників, працівники музею намагались самостійно загасити вогонь за допомогою вогнегасника. По прибуттю на місце події, о 12:37, вогнеборці одразу ж приступили до гасіння пожежі і вже о 12:41 пожежу було ліквідовано за допомогою 2-х порошкових вогнегасників.

Під час гасіння пожежі вогнеборці вивели з музею на безпечну відстань 250 осіб.

На місце події виїжджало 5 одиниць основної пожежно-рятувальної техніки та 25 чоловік особового складу.

На щастя, загиблих та травмованих немає.

Причина виникнення пожежі та збитки з’ясовуються правоохоронними органами.

ПА.jpg

ГУ ДСНС України у м.Києвіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/PA-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/PA-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоГУ ДСНС,Київ,музей,пожежа27 квітня о 12:26 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що на вул.Лаврській, 27, на території Національного музею історії України у Другій світовій війні виникла пожежа. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м.Києві. На місце події було негайно направлено рятувальників з найближчих...| Київської області та України | Kiev Time