У понеділок, 07 травня 2018, Київською місцевою прокуратурою № 7 повідомлено про підозру 25-річній жінці, яка у групі з іншими зловмисниками вчинила напад на учасника АТО у Києві на Подолі 2 травня 2018 року.

Співробітники служби безпеки затримали її у Харкові. Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб із застосуванням предмета, спеціально пристосованого та заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

На даний час готується клопотання про обрання їй запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Слідчі дії тривають, встановлюються інші учасники злочинної групи.

“Вечірній Київ”

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-grupa-zlovmysnykiv-napala-na-uchasnyka-ATO.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-grupa-zlovmysnykiv-napala-na-uchasnyka-ATO-150x150.jpgKievTimeКиївКриміналПодіїСуспільствогрупа зловмисників,жінка,напад,учасник АТОУ понеділок, 07 травня 2018, Київською місцевою прокуратурою № 7 повідомлено про підозру 25-річній жінці, яка у групі з іншими зловмисниками вчинила напад на учасника АТО у Києві на Подолі 2 травня 2018 року. Співробітники служби безпеки затримали її у Харкові. Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. Дії зловмисниці кваліфіковано за ч....| Київської області та України | Kiev Time