532 випадки крадіжок електроенергії серед населення зафіксовано в Києві за 4 місяці цього року. До суду передано 31 справу.

Як повідомляє прес-служба компанії, рейдова робота по виявленню таких порушень в «ДТЕК Київські електромережі» ведеться постійно.

При виявленні самовільного підключення співробітники компанії складають акт і відключають електропостачання такого горе-споживача. А у разі несплати клієнтом донарахувань за спожиту електроенергію звертаються до суду.

Самовільне підключення може призвести до займання та, як наслідок, загрозі здоров’ю і життю мешканців багатоповерхівки. Щоб уникнути трагічних наслідків, закликаємо киян дотримуватися правил користування електроенергією, а про факти порушень повідомляти енергопостачальника.

Повідомляє 11 червня Вечірній Київ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1e6bcbc55cd-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1e6bcbc55cd-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільство«ДТЕК Київські електромережі»,електроенергія,Київ,крадіжка,суд532 випадки крадіжок електроенергії серед населення зафіксовано в Києві за 4 місяці цього року. До суду передано 31 справу. Як повідомляє прес-служба компанії, рейдова робота по виявленню таких порушень в «ДТЕК Київські електромережі» ведеться постійно. При виявленні самовільного підключення співробітники компанії складають акт і відключають електропостачання такого горе-споживача. А у разі несплати...| Київської області та України | Kiev Time