Як повідомляє прес-служба департаменту транспортної інфраструктури КМДА, за зверненням народного депутата України Романа Романюка КП «Центр організації дорожнього руху», вчора запустив у роботу в тестовому режимі новий світлофор на Харківському шосе, 210, що у Дарницькому районі м.Києва.

Будівництву передувала велика кількість звернень місцевих мешканців.

“Відкриття цього світлофору відбулося позапланово, враховуючи високу інтенсивність руху транспорту на цій ділянці Харківського шосе. Окрім житлових будинків, торговельних та офісних центрів, тут також розташовано підрозділ Одеської юридичної академії – Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, тож безпечніше переходити дорогу тепер і студентам-військовим.”, – зазначив Віктор Черній, директор КП «Центр організації дорожнього руху».

Нагадаємо, протягом 2017 року підприємством було введено в експлуатацію 44 нових світлофори, загалом, у найближчі роки у столиці має з’явитися ще понад 250 нових світлофорів.

Повідомляє 15 червня Вечірній Київ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b23a064e8c74-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b23a064e8c74-707x400-150x150.jpgКиївTimeДарницький районКиївСуспільствоКиїв,КП «Центр організації дорожнього руху»,новий світлофорЯк повідомляє прес-служба департаменту транспортної інфраструктури КМДА, за зверненням народного депутата України Романа Романюка КП «Центр організації дорожнього руху», вчора запустив у роботу в тестовому режимі новий світлофор на Харківському шосе, 210, що у Дарницькому районі м.Києва. Будівництву передувала велика кількість звернень місцевих мешканців. 'Відкриття цього світлофору відбулося позапланово, враховуючи високу...| Київської області та України | Kiev Time