Нд. Чер 23rd, 2024

У Києві на Хрещатику відкрили “Фестиваль чемпіонів”: ціни, фани, наймолодші гості (фото)

На головній вулиці Києва відкрили «Фестиваль чемпіонів» у рамках фінальних матчів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів.

Потрапити всередину містечка можна через чотири прохідні пункти, де вас чекатиме лише швидка перевірка сумок. Далі відкривається вільний фанпростір – від концертної сцени до міні-футбольного поля, а між ними простягається зона фудкорту.

Улюблений напій футбольних фанатів – це, звісно, пиво, яке можна купити на величезних зелених стендах і у наметах з їжею. Вартість – 60 грн. за кухоль. Ціна справді європейська: для українців вона «кусається», тоді як, приміром, англійці радо віддадуть менше 2 фунтів за якісне пиво. Наїдки у стилі «фестивалю вуличної їжі», тому кожен знайде щось собі до смаку: від грузинських хачапурі (60 грн.) до тайського морозива (100 грн).

А от фотозони містечка є абсолютно безкоштовними. У тому числі й найголовніша, з єдиним і неперевершеним Кубком Ліги Чемпіонів. Сфотографуватися з ним може кожен бажаючий, кому, звісно, вистачить сил вистояти чималу чергу.  Поруч з Кубком стоять охоронці, які відповідають за збереження футбольної реліквії.

Загалом за безпекою футбольного містечка ретельно стежать правоохоронці. Людей на майданчику багато, але натовпів немає. Попри славнозвісну активність вболівальників «Ліверпуля», атмосфера доброзичлива і дружня. Про це свідчить значна кількість батьків з дітьми, ба більше – навіть з немовлятами! Наймолодші вболівальники викликали у присутніх не менший захват, ніж чемпіонський Кубок.

Джерело Вечірній КиївRelated Post