21 червня на внутрішньому подвір’ї Міністерства закордонних справ України відбудеться прем’єра історичного перформансу «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха І. Початок славного служіння».  Він розкаже про неймовірне та маловідоме життя онуки Ярослава Мудрого.

Едігна – легендарна історична постать, донька Анни Київської та короля Франції Генріха І. За однією з історичних версій, у юному віці близько 1074 року залишила королівський палац. Існує багато ймовірних причин цього вчинку. Серед основних – бажання повернутися на батьківщину матері, родинний конфлікт або протест проти політичного шлюбу. Авторський колектив історичного перформансу «Едігна, донька Анни Київської і Генріха І» пропонує свою версію подій тисячолітньої давнини.

Над проектом ми працювали спільно з нашими друзями – справжніми зірками українського культурного простору: Ірмою Вітовською-Ванцою, Анастасією Блажчук, Андрієм Єрмоленком, Олександром Ірванцем, Федором Баландіним, Федором Стригуном, Остапом Ступкою, Олексієм Березюком, Євгеном Нищуком, Тарасом Компаніченком, Іваном Небесним, Іваном Рябчієм, Олегом Грищенком, Станіславом Кушпітовським та іншими.

Де: Михайлівська площа 1, внутрішнє подвір’я МЗС
Коли: початок о 20.00.

Вхід безкоштовний. Кількість посадкових місць обмежена, але є можливість переглядати виставу стоячи.

Джерело: Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2a415c0694b.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2a415c0694b-150x150.jpgKiev-TimeКиївКультураПодіїісторичний перформанс,Київ21 червня на внутрішньому подвір’ї Міністерства закордонних справ України відбудеться прем’єра історичного перформансу «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха І. Початок славного служіння».  Він розкаже про неймовірне та маловідоме життя онуки Ярослава Мудрого. Едігна - легендарна історична постать, донька Анни Київської та короля Франції Генріха І. За однією з історичних версій,...| Київської області та України | Kiev Time