Подія сталася на проспекті Оболонському. Затриманий – неодноразово судимий киянин.

На території продуктового ринку працівники оперативно-пошукового відділу карного розшуку столичної поліції затримали підозрюваного у крадіжці. Правоохоронці помітили, як зловмисник викрав гаманець із сумки дідуся, і не дали йому можливості зникнути. Поліцейські повернули 81-річному потерпілому вилучений у зловмисника гаманець із грішми.

Встановлено, що 33-річний затриманий раніше судимий за грабежі, кишенькові та квартирні крадіжки і злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків.

Кримінальне провадження розпочали за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Повідомляє 4 липня відділ комунікації поліції Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bez-nazvanyya-707x400-1.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bez-nazvanyya-707x400-1-150x150.jpegКиївTimeКиївКриміналОболонський районПроисшествиядідусь,зловмисник,Київ,крадіжка,Поліція,рынокПодія сталася на проспекті Оболонському. Затриманий – неодноразово судимий киянин. На території продуктового ринку працівники оперативно-пошукового відділу карного розшуку столичної поліції затримали підозрюваного у крадіжці. Правоохоронці помітили, як зловмисник викрав гаманець із сумки дідуся, і не дали йому можливості зникнути. Поліцейські повернули 81-річному потерпілому вилучений у зловмисника гаманець із грішми. Встановлено,...| Київської області та України | Kiev Time