У Подільському районі столиці, на вулиці Маршала Гречка полум’я охопило одразу два гаражні бокси.

Про це повідомляє сьогодні, 6 червня, Київ Оперативний

“Близько 00:35 на спецлінію ДСНС 101 надійшло повідомлення про те, що на М.Гречка палає будівля. По прибуттю виявилося, що горіли одразу два гаражі, розташовані у дворі житлового будинку.
Ліквідація пожежі ускладнилася тим, що в обох гаражах знаходився різний мотлох, серед якого були і газові балони. На щастя, жертв і потерпілих не виявлено.”, – йдеться у повідомленні.

Відео: https://youtu.be/YjEsZqFRkw4
https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/ohopylo-odrazu-dva-garazhnyh-boksy-na-M.Grechko.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/ohopylo-odrazu-dva-garazhnyh-boksy-na-M.Grechko-150x150.jpgКиївTimeКиївПодільський районСуспільствогаражі,ГУ ДСНС,Київ,пожежаУ Подільському районі столиці, на вулиці Маршала Гречка полум’я охопило одразу два гаражні бокси. Про це повідомляє сьогодні, 6 червня, Київ Оперативний 'Близько 00:35 на спецлінію ДСНС 101 надійшло повідомлення про те, що на М.Гречка палає будівля. По прибуттю виявилося, що горіли одразу два гаражі, розташовані у дворі житлового будинку. Ліквідація пожежі ускладнилася тим,...| Київської області та України | Kiev Time