У Києві в Дніпровському районі двоє студентів під час риболовлі на Русанівському каналі витягли тіло чоловіка. За попередніми даними, тіло пролежало у воді щонайменше місяць.

За словами юнаків, вони планували порибалити перед парами в університеті, а коли закинули вудки, відчули, що зачепились за щось. Спершу рибалки подумали, що натрапили на сміття, але коли почали витягувати, побачили мертвого чоловіка.

За попередніми даними, покійному було близько 40 років.

Про це повідомляють “Вартові Еспресо”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/im-1528-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/im-1528-707x400-150x150.jpgКиївTimeДніпровський районКиївКриміналКиїв,Поліція,потопельник,Русанівка,студентиУ Києві в Дніпровському районі двоє студентів під час риболовлі на Русанівському каналі витягли тіло чоловіка. За попередніми даними, тіло пролежало у воді щонайменше місяць. За словами юнаків, вони планували порибалити перед парами в університеті, а коли закинули вудки, відчули, що зачепились за щось. Спершу рибалки подумали, що натрапили на сміття, але коли...| Київської області та України | Kiev Time