У Києві відкрили нову літню виставку квітів «Світ велетнів». Експозиції цього разу оформили  незвично: звичайні предмети побуту збільшили у сотні разів.

Тепер на Співочому полі можна побачити квіткові палітри з фарбами, льодяники, капці, помади й туфлі, але з певним нюансом – всі вони вищі за людський зріст.

Традиційно участь у виставці взяли всі команди КП «Київзеленбуд» із різних районів столиці. Дизайнери разом із комунальниками створили інсталяції з 200 000 квітів.

Окрім виставки, гості мають можливість побувати на ярмарку хенд-мейду, у кінотеатрі під відкритим небом та відвідати мотузковий парк. А для найменших відвідувачів підготували дитячий парк атракціонів, найдовшу всесезонну тюбінгову гірку та ще багато різних розваг.

Де: Співоче поле (вул. Лаврська, 33)

Коли: 15 червня – 15 липня, з 09:00 по 21:00

Вартість: дорослий квиток – 50 грн, дитячий – 25 грн; для дітей до 7 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – вхід безкоштовний.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2389da722f3.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2389da722f3-150x150.jpgKiev-TimeКиївКультураПодіїСуспільствовиставка,Київ,Співоче полеУ Києві відкрили нову літню виставку квітів «Світ велетнів». Експозиції цього разу оформили  незвично: звичайні предмети побуту збільшили у сотні разів. Тепер на Співочому полі можна побачити квіткові палітри з фарбами, льодяники, капці, помади й туфлі, але з певним нюансом – всі вони вищі за людський зріст. Традиційно участь у виставці взяли...| Київської області та України | Kiev Time