Розпорядженнями КМДА затверджено робочі проекти реконструкції двох транспортних розв’язок у Деснянському районі: вул.Каштанова – вул.Оноре де Бальзака (з влаштуванням двостороннього дорожнього руху на вул.Оноре де Бальзака) та просп.Генерала Ватутіна – вул.Оноре де Бальзака (з організацією додаткових зʼїздів на просп.Генерала Ватутіна).

Для підвищення пропускної спроможності і розподілення транспортних потоків, проведуть облаштування двостороннього руху в напрямку вул.Каштанової та продовження вул.О.Бальзака, а також проїзду з боку кільцевої транспортної розвʼязки від вул.Каштанової.

Для безпечного проходу пішоходів зроблять регульовані та нерегульовані наземні пішохідні переходи, реконструюють світлофор і встановлять нові енергоефективні ліхтарі.

Завдяки реконструкції інтенсивність руху на підходах до транспортної розвʼязки на вул.Бальзака зросте до 19200 авто/добу, а на вул.Каштановій – до 11500 авто/добу.

Іншим робочим проектом передбачено облаштування: додаткового зʼїзду на просп.Генерала Ватутіна шириною 5,5 м з розширенням і укріпленням існуючого насипу південної частини клеверної розв’язки – її підйому, смуги розгону в кінці зʼїзду в напрямку  заїзду на вул.Петра Вершигори, підпірних стін.

Крім того, реконструюють тротуари, світлофорні об’єкти (зі встановленням нового світлофору), зовнішнє освітлення, мережі дощової каналізації, контактну мережу тролейбуса. Встановлять технічні засоби регулювання дорожнього руху. Відремонтують тунельний і підземний пішохідні переходи.

Ці роботи дадуть змогу забезпечити двосторонній транспортний рух через шляхопровід на просп.Генерала Ватутіна з подальшим зʼїздом на просп.Генерала Ватутіна і можливість руху транспорту в напрямку б-ру Перова.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b0817d734e5f-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b0817d734e5f-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоКиїв,КМДА,реконструкція,транспортні розв'язкиРозпорядженнями КМДА затверджено робочі проекти реконструкції двох транспортних розв'язок у Деснянському районі: вул.Каштанова – вул.Оноре де Бальзака (з влаштуванням двостороннього дорожнього руху на вул.Оноре де Бальзака) та просп.Генерала Ватутіна – вул.Оноре де Бальзака (з організацією додаткових зʼїздів на просп.Генерала Ватутіна). Для підвищення пропускної спроможності і розподілення транспортних потоків, проведуть облаштування двостороннього руху в напрямку...| Київської області та України | Kiev Time