Site icon Новини Києва

У Києві на Володимирському узвозі знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни

Піротехнічні підрозділи ДСНС України проводять роботи щодо обстеження території міста, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Так, 24 травня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в Шевченківському районі столиці, на Володимирському узвозі, під час проведення земляних робіт робітники виявили артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Групою піротехнічних робіт 1 Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування виявлений боєприпас було вилучено та знищено на полігоні.

Всього з початку року на території м.Києва вилучено та знищено 371 вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни.

Шановні кияни та гості міста! Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м.Києві попереджає, що при виявленні вибухонебезпечних предметів часів минулих війн слід бути вкрай обережними.

Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 або 102 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно огородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Чіпати, пересувати, стукати по корпусу, розбирати вибухонебезпечний предмет – категорично заборонено.

Варто наголосити, що радіус розльоту небезпечних частин розірваного снаряда може досягати кількасот метрів.

Будьте уважні та обережні! Дбайте про своє здоров’я та благополуччя!

Повідомляє сьогодні, 25 травня, ГУ ДСНС України у м.КиєвіExit mobile version