У Київраді мають намір збільшити персональні стипендії обдарованим дітям до 10 тисяч гривень. Таке рішення підтримали депутати на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту. Про це повідомляє прес-слжба КМДА.

Зокрема, пропонується зростання грошової винагороди з 2 700 до 10 000 гривень. За будь-яких умов Київ щороку докладає усіх зусиль, щоб підтримати і додатково мотивувати свою талановиту молодь, повідомила голова постійної комісії Ганна Старостенко.

“Місто підтримує і вболіває за кожне досягнення юних киян, тому зі свого боку ми хочемо також мотивувати їх до нових звершень, підтримавши збільшення стипендії майже в чотири рази.”, – повідомила Ганна Старостенко.

Згідно з проектом рішення, кошти планується виплачувати щомісяця в розмірі 1000 гривень (з 01 вересня по 30 червня). Відбір претендентів здійснюватиметься за рейтинговою системою шляхом голосування членів конкурсної комісії, враховуючи їхні досягнення у навчанні.

“Всі учні, яким призначаються стипендії, є призерами Всеукраїнських та міських предметних олімпіад, Всеукраїнського та міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міжнародних конкурсів та інтелектуальних турнірів. Стипендіати також мають високі досягнення у науково-дослідницькій діяльності, мають публікації у науково-популярних виданнях та беруть участь у науково-практичних конференціях і семінарах.”, – зазначила Ганна Старостенко.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2fe060af463-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2fe060af463-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствозбільшення стипендії,Київ,КМДА,обдаровані дітиУ Київраді мають намір збільшити персональні стипендії обдарованим дітям до 10 тисяч гривень. Таке рішення підтримали депутати на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту. Про це повідомляє прес-слжба КМДА. Зокрема, пропонується зростання грошової винагороди з 2 700 до 10 000 гривень. За...| Київської області та України | Kiev Time