У Києві розпочали підготовку до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 26 травня.

Підготовка обійдеться Києву у 25 млн грн, повідомив начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко в інтерв’ю “Сьогодні”.

Офіційну фан-зону під назвою “Селище чемпіона” облаштують на Хрещатику (від ЦУМу до вул. Городецького). “Вона вміщатиме в себе до 20 тисяч осіб щодня. Тут проводитимуться всі активності від УЄФА. Можна буде зайти навіть до музею Ліги чемпіонів, а 25 травня відбудеться “матч зірок”, – розповів представник столичної влади.

За його словами, одноденну фан-зону хочуть облаштувати і на Контрактовій площі. Ще дві фан-зони для вболівальників команд, які зійдуться у фінальному поєдинку, розмістять в парку Шевченка і на майданчику перед Палацом “Україна”.

За інформацією Тараненка, у кожній фан-зоні працюватиме мобільний туристичний інфоцентр, де турист зможе отримати консультацію, придбати туркарту міста Kyiv Pass, за якою можна безкоштовно і зі знижками відвідувати музеї, галереї, ресторани, кафе і бари, а також використовувати як проїзний в метрополітені (від 3 до 5 поїздок). Туристу картка обійдеться в 450, 750 і 1050 грн залежно від часу дії: від доби до 72 годин.

“До карти буде включена прогулянка на катері Дніпром від Річкового порту, відвідування кількох фестивалів, оглядова екскурсія містом на автобусі. Kyiv PASS планує надавати власникам квитків на матчі безкоштовні оглядові екскурсії центром міста, щоб вони могли помилуватися красотами Києво-Печерської лаври, Софії Київської, Андріївської церкви, побачити монумент “Батьківщина-мати”, – розповіла газеті керівник Київської туристичної асоціації Дарина Сонячна.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1499787408-5900.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1499787408-5900-150x150.jpgKiev-TimeКиївСпортКиїв,Ліга чемпіонів УЄФАУ Києві розпочали підготовку до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 26 травня. Підготовка обійдеться Києву у 25 млн грн, повідомив начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко в інтерв'ю 'Сьогодні'. Офіційну фан-зону під назвою 'Селище чемпіона' облаштують на Хрещатику (від ЦУМу до вул. Городецького). 'Вона вміщатиме в себе до 20 тисяч осіб...| Київської області та України | Kiev Time