Киянин звернувся  із повідомленням, що обікрали його квартиру на проспекті Лісовому. Інформацію передали співробітникам карного розшуку, які почали відпрацювання злочину.

Як розповів начальник слідчого відділу Деснянського управління поліції Роман Трьомсин, затримали зловмисників відразу після скоєння іншої квартирної крадіжки на вулиці Мілютенка. Слідчо-оперативна група задокументувала обидва факти. Речові докази вилучили та направили на експертне дослідження.

«Крадії пошкодили замки вхідних дверей та проникли до квартир, звідки забрали три ноутбуки, близько 6000 гривень та мобільний телефон. Встановлено, що правопорушники – це 36-річні місцеві жителі. Один із них раніше судимий за аналогічні злочини та нещодавно звільнився з місць позбавлення волі», – додав Роман Трьомсин.

Грабіжникам загрожує до шести років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/desnakvart6.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/desnakvart6-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналквартирні крадіжки,КиївКиянин звернувся  із повідомленням, що обікрали його квартиру на проспекті Лісовому. Інформацію передали співробітникам карного розшуку, які почали відпрацювання злочину. Як розповів начальник слідчого відділу Деснянського управління поліції Роман Трьомсин, затримали зловмисників відразу після скоєння іншої квартирної крадіжки на вулиці Мілютенка. Слідчо-оперативна група задокументувала обидва факти. Речові докази вилучили та направили...| Київської області та України | Kiev Time