Site icon Новини Києва

У Києві підрядник “заробив” майже 10 мільйонів на ремонті стадіону

У Києві правоохоронці повідомили про підозру директору підрядного підприємства.

“Як з’ясували слідчі, директор підрядного підприємства уклав догорів з комунальним підприємством виконавчого органу Київради про виконання робіт з реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужна. По завершенню було підписано акти виконаних робіт, втім фактичні обсяги робіт по об’єкту не виконані”, – розповіли в пресслужбі столичної поліції.

Згідно висновку експерта ремонтно-будівельні роботи та оплата за них не відповідають проектній документації та договірній ціні. Тобто, підрядник завищив їх вартість на 9 785 512 гривень за роботи, які він фактично не виконав. У подальшому 47-річний посадовець розпорядився “заробленими” грошима на власний розсуд.

“Раніше за службову недбалість оголошено про підозру заступнику директора спорткомплексу, дії якого спричинили держбюджету збитків на суму 2,9 млн. грн.”, – уточнили правоохоронці.

У пресслужбі Київської міської прокуратури додали, що за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах відкрито кримінальне провадження, а зловмиснику повідомили про підозру. Зловмиснику загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Фото: Київської міської прокуратури.Exit mobile version