Столичні фахівці почали розробляти схеми розміщення гаражів та автостоянок у місті. Про це повідомляє Інститут Генерального плану Києва на своїй сторінці у Facebook.

У Києві вже зареєстровано понад 900 тис. автомобілів. Транспортні проблеми посилюються ще й через масштабні потоки автотранспорту, який прямує до Києва з інших регіонів України. За статистикою, в ранковий період «пік» до столиці в’їжджає близько 100 тис. автомобілів. Більшість з них прямує через центральну частину Києва у зв’язку з недостатньою кількістю об’їзних магістралей.

Тож, аналізуючи світовий досвід, фахівці озвучили свої основні плани найближчим часом:

  • Зацікавити населення їздити у громадському транспорті;
  • Збудувати перехоплюючі паркінги (стоянки біля станцій метро);
  • Упорядкувати парковочні місця вздовж вулиць;
  • Чітко контролювати правила паркування в дозволених місцях та високі штрафи за їх порушення.

До того ж, у столиці планують поступово ввести платний в’їзд до центру міста. Окрім того, пропонують встановити тарифи на паркування з індексом збільшення на центральну зону.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Parkovka-Kiyeva.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Parkovka-Kiyeva-150x150.jpgKiev-TimeКиївСуспільствоАвтомобілі,Київ,парковкаСтоличні фахівці почали розробляти схеми розміщення гаражів та автостоянок у місті. Про це повідомляє Інститут Генерального плану Києва на своїй сторінці у Facebook. У Києві вже зареєстровано понад 900 тис. автомобілів. Транспортні проблеми посилюються ще й через масштабні потоки автотранспорту, який прямує до Києва з інших регіонів України. За статистикою, в ранковий період «пік»...| Київської області та України | Kiev Time