У Києві між Поштовою площею на Подолі та ринком на Троєшині може з’явитися надземна система транспортного сполучення Sky Way. КМДА вже створила робочу комісію з підготовки проекту.

Про це йдеться в наказі про створення робочої групи за цим проектом Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, пишуть “Українські новини”.

Робоча група до 12 квітня має надати пропозиції з реалізації проекту за маршрутом “Поштова площа – Троєщинський ринок” (вул.Закревського).

Зазначимо, що SkyWay є надземною транспортною системою, у якій рух організовано за допомогою підвісних рейок, натягнутих між опорами. Швидкість рухомого складу може досягати 500 км/год, а його рух регулюється автоматично.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/preview_w640zc0-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/preview_w640zc0-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоSky Way,Київ,Поділ,транспорт,ТроєщинаУ Києві між Поштовою площею на Подолі та ринком на Троєшині може з'явитися надземна система транспортного сполучення Sky Way. КМДА вже створила робочу комісію з підготовки проекту. Про це йдеться в наказі про створення робочої групи за цим проектом Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, пишуть 'Українські новини'. Робоча група до 12 квітня має...| Київської області та України | Kiev Time