За участі Київської місцевої прокуратури №2 до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення притягнуто співробітницю Управління патрульної поліції у місті Києві.

Так, вказана службова особа в порушення вимог посадової інструкції поліцейського патрульної поліції та Закону України «Про захист персональних даних», використала у своїх інтересах службову інформацію з інформаційно-пошукової системи ГУНП у м.Києві, яка стала їй відома у зв’язку з виконанням службових повноважень.

За фактом вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, стосовно поліцейської склали адміністративний протокол.

За результатами судового розгляду Дарницьким районним судом м.Києва поліцейську визнано винною та притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 172-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення з визначенням штрафу у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на користь держави.

Повідомляє 25 червня прес-служба прокуратури міста Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5499-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5499-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоКиїв,корупційне правопорушення,поліцейська,прокуратураЗа участі Київської місцевої прокуратури №2 до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення притягнуто співробітницю Управління патрульної поліції у місті Києві. Так, вказана службова особа в порушення вимог посадової інструкції поліцейського патрульної поліції та Закону України «Про захист персональних даних», використала у своїх інтересах службову інформацію з інформаційно-пошукової системи ГУНП...| Київської області та України | Kiev Time