У Києві поліція зупинила нетверезого водія автомобіля Daewoo. Чоловік допустився помилки при повороті і трохи проїхав по зустрічній смузі, за що і був зупинений. 

Про це повідомляє сьогодні, 28 травня, Київ Оперативний

“Ну, нормальний же чоловік, ну нащо пити за кермом? Все було нормально, але допустився помилки, коли їхав на своєму Daewoo, AA3070KH, при повороті і трохи проїхав по зустрічній смузі, за що і був зупинений. Одразу сам сказав, що пив. Здійснив натяк на «порішати», отримав відмову і тихенько робив все, що його просили відповідно чинного законодавства.

Драгер задув на 1,81. Оформили адмін протокол за ст.130 КУпАП, який буде розглядати суд, покликали тверезого друга із водійським посвідченням відповідної категорії та поїхали.

Вартість послуг драйвера від 200 гривень, а штраф за ст.130 — від 10200 гривень.”, – йдеться у повідомленні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/normalnyj-zhe-cholovik-nu-nashho-pyty-za-kermom-Vse-bulo-norm-ale-dopustyvsya-pomylky-koly-yihav-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/normalnyj-zhe-cholovik-nu-nashho-pyty-za-kermom-Vse-bulo-norm-ale-dopustyvsya-pomylky-koly-yihav-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоавтомобіль,Київ,нетверезий водій,ПоліціяУ Києві поліція зупинила нетверезого водія автомобіля Daewoo. Чоловік допустився помилки при повороті і трохи проїхав по зустрічній смузі, за що і був зупинений.  Про це повідомляє сьогодні, 28 травня, Київ Оперативний 'Ну, нормальний же чоловік, ну нащо пити за кермом? Все було нормально, але допустився помилки, коли їхав на своєму Daewoo, AA3070KH, при повороті...| Київської області та України | Kiev Time