23 червня у Києві яскраво відсвяткують Міжнародний день йоги за ініціативи Посольства Індії в Україні. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Кияни відзначать цей день унікальним фестивалем та великим флешмобом, що відбудеться посеред Хрещатику.

“На Хрещатику пройде марафон, у якому не буде переможців, адже йога це не спорт, а філософія життя”, – пишуть на сайті.

Новачки і досвідчені, молоді і зрілі йоги об’єднаються у центрі столиці, щоб відчути цю особливу атмосферу під час спільної практики, яку проведе сам посол Індії.

Минулого року під час свята кияни встановили всеукраїнський рекорд. Цього року для європейського рекорду потрібно зібрати 4 000 учасників. Тож, беріть друзів та килимки і приходьте на найбільш миролюбну подію року.

Де: вул. Хрещатик

Коли: 23 червня із 17:00 до 22:00

Участь безкоштовна

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-posol-Indiyi-provede-zanyattya-z-jogy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-posol-Indiyi-provede-zanyattya-z-jogy-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствойога,Міжнародний день йоги,посол Індії23 червня у Києві яскраво відсвяткують Міжнародний день йоги за ініціативи Посольства Індії в Україні. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Кияни відзначать цей день унікальним фестивалем та великим флешмобом, що відбудеться посеред Хрещатику. 'На Хрещатику пройде марафон, у якому не буде переможців, адже йога це не спорт, а філософія життя', -...| Київської області та України | Kiev Time