23 квітня о 15:28 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що на вул.Садова горить нежитловий будинок.

Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м.Києві.

На місце події негайно прибули рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, у 1-поверховому нежитловому дерев’яному будинку виникла пожежа на площі 36 кв.м. Не гаючи часу, рятувальники приступили до гасіння вогню. О 16:17 бійці ліквідували пожежу.

Внаслідок пожежі будинок згорів повністю.

Загиблих та травмованих немає.

Причина виникнення пожежі наразі з’ясовується.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/pozhezha.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/pozhezha-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоГУ ДСНС,дерв'яний будинок,Київ,пожежа23 квітня о 15:28 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що на вул.Садова горить нежитловий будинок. Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м.Києві. На місце події негайно прибули рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, у 1-поверховому нежитловому дерев’яному будинку виникла пожежа на площі...| Київської області та України | Kiev Time