Прокуратурою м.Києва за матеріалами ДВБ ГУ НП України в м.Києві повідомлено про підозру 31-річному працівнику УПП ГУ НП України в м.Києві, якого викрито на зберіганні та перевезенні з метою збуту психотропної речовини амфетамін.

Так, перевіряючи інформацію про причетність працівника поліції до збуту наркотиків, правоохоронці провели огляд його автомобіля та виявили пакет, у якому містилося близько 100 грам амфетаміну.

Працівника поліції затримали на місці події в порядку ст. 208 КК України. Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України. Готується клопотання до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідство у справі доручено слідчим СБ України в м.Києві та Київській області. Процесуальне керівництво здійснюватиме 4 відділ процесуального керівництва прокуратури м.Києва.

Повідомляє 25 червня прес-служба прокуратури міста Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/31118-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/31118-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналамфетамін,Київ,працівник поліції,прокуратураПрокуратурою м.Києва за матеріалами ДВБ ГУ НП України в м.Києві повідомлено про підозру 31-річному працівнику УПП ГУ НП України в м.Києві, якого викрито на зберіганні та перевезенні з метою збуту психотропної речовини амфетамін. Так, перевіряючи інформацію про причетність працівника поліції до збуту наркотиків, правоохоронці провели огляд його автомобіля та виявили...| Київської області та України | Kiev Time