До поліції на спецлінію 102 надійшла інформація про закладену вибухівку у приміщеннях судів, розташованих на вулиці Московській та Богдана Хмельницького. На місця подій негайно виїхали наряди патрульної поліції, слідчо-оперативна група, спеціалісти вибухотехнічної служби, кінологи та рятувальники.

На даний час правоохоронці проводять евакуацію, ретельно оглядають будівлі та прилеглу до них територію. Відомості належним чином зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського та Шевченківського управлінь поліції.

Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.

 ОНОВЛЕНО

Перевірка судових установ завершена. Жодних вибухових речовин та небезпечних предметів не виявлено.

Повідомляє 11 липня відділ комунікації поліції Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bez-nazvanyya-707x400-2.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bez-nazvanyya-707x400-2-150x150.jpegКиївTimeКиївСуспільствоінформація про замінування,Київ,перевірка,Поліція,судові установиДо поліції на спецлінію 102 надійшла інформація про закладену вибухівку у приміщеннях судів, розташованих на вулиці Московській та Богдана Хмельницького. На місця подій негайно виїхали наряди патрульної поліції, слідчо-оперативна група, спеціалісти вибухотехнічної служби, кінологи та рятувальники. На даний час правоохоронці проводять евакуацію, ретельно оглядають будівлі та прилеглу до них територію....| Київської області та України | Kiev Time