Пн. Тра 27th, 2024

У Києві презентували анімаційний фільм “Світ навпаки”

У столичному кінотеатрі «Жовтень» відбулась анімаційно-художня презентація фільму “Світ навпаки”.  У заході взяли участь представники мистецького середовища – художники, режисери, кінокритики та дистриб’ютори. Окрім цього, учасники презентації мали змогу поспілкуватися зі знімальною групою та оглянути експозицію картин Ольги Гаврилової, створених для анімаційної стрічки «Світ навпаки».

Презентація фільму “Світ навпаки”

“Мене дуже зачепила ідея фільму, адже це більше ніж історія кохання.  Стіна, яка є у фільмі символізує для мене певну стіну, яка є перед кожним з нас. І для кожного за цією стіною є щось особисте”, – говорить продюсер стрічки Олена Голубєва. Вона також відзначила, що ця стрічка – дебютна робота режисера.

Продюсер фільму Олена Голубєва

“Цей фільм – дебютна робота Ольги Гаврилової, як режисера, але це не перша робота, над якою ми разом працюємо. Мені подобається, що вона мислить як художник. І я радію, що студія спрацювала над цім фільмом як єдина команда”.

Режисер розповіла про власне бачення проекту.

Режисер фільму Ольга Гаврилова

“Робота будь-якого митця містить в собі певне звернення  і кожен бачить цей месседж по-своєму. Кожен мистецький проект, особливо в частині анімації, це спільна творча робота художника і глядача, який дофантазовує фінал згідно своїх смаків. Тим паче, що у мене тут простору для фантазії дуже багато”, – зазначає режисер фільму Ольга Гаврилова.

“Фільм триває всього 5 хвилин, але хотілося показати увесь світ ширше, додати ще більше подій, ще більше дивних персонажів. Глядачеві лишається лише фантазувати, що б він робив опинившись у цьому дивному світі”.

Стрічку буде також представлено на цьогорічному фестивалі «Kyiv Comic Con».

Нагадаємо, анімаційний короткометражний фільм «Світ навпаки» отримав грант Президента України для молодих діячів у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проектів.Related Post