Пт. Чер 21st, 2024

У Києві продовжують боротись із графіті на фасадах столичних будинків. Фото

З настанням тепла у Києві на вулиці вийшли «графітчики», які в цей сезон поганять фасади будинків з особливим завзяттям.

Як повідомляє директор КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв, інспектори КП «Київблагоустрій» продовжують боротись із графіті на фасадах столичних будинків.

“Фото у форматі «було-стало» + момент ремонту фасаду – із самісінького центру Києва: на розі вул. Ярославів Вал, 13 та Івана Франка. Перше фото – це справжня ганьба для Києва. Це – плювок в обличчя не тільки киянам, а й гостям столиці. Бо це страхіття, на секундочку, лише в одному кварталі від Золотих Воріт! Представники обох балансоутримувачів – Центру англійської мови та якогось магазину під назвою Vape House – правильно відреагували на вимогу нашого інспектора зафарбувати оцей ганебний псевдо-арт-хаус”,- пише Андрій Андрєєв у Фейсбук.

https://vechirniykiev.com.ua https://vechirniykiev.com.ua https://vechirniykiev.com.ua https://vechirniykiev.com.ua https://vechirniykiev.com.ua https://vechirniykiev.com.ua

Наразі наш інспектор домагається, щоб Vape House ще й праворуч від свого входу також відновив розфарбований фасад, підкреслюю, історичного будинку. Вже зафарбували графіті на борту капітальної споруди (кав’ярні), що на Львівській площі, 4-в. Додам, що так, проблема боротьби з графіті є масштабною та багатогранною. Але що можемо, наше КП своє робить. Щодня.

“Джерело”Related Post