Проек багатоповерхового готелю на Андріївському узвозі, 14-16 забудовник має привести у відповідність до чинних норм та обмежень. Відповідне рішення підтримали 82 депутати Київради. Про це повідомили у прес-службі Київради.

21 червня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке передбачає врегулювання питань використання  земельної ділянки на  Андріївському узвозі, 14-16 та розірвання договору оренди з приватним підприємством “Маркон”.

Йдеться про площу в 0,19 гектара в історичному місці столиці – Андріївському узвозі, 14-16. На цій території забудовник планує зведення дев’ятиповерхового готелю. Таким чином перевищено допустиму висотність майбутньої будівлі, оскільки висота готелю становитиме орієнтовно 30 метрів. Разом із тим, максимальна висотність споруд на цій ділянці – 12 метрів.

Відповідно до рішення Київради, генеральний підрядник має негайно зупинити будівництво готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту на Андріївському узвозі, 14-16.

“Земельна ділянка знаходиться в межах Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Київ», пам’ятки містобудування «Замкова гора – Андріївський узвіз». Місто не може дозволити спотворення історичної частини столиці. Тому міська влада  вирішила негайно зупинити всі роботи, які проводяться за відповідною адресою. У місячний термін привести об’єкт будівництва готельного комплексу із закладами громадського харчування і паркінгами  у відповідність до законодавства та обмежити висотні параметри об’єкта.”, – зазначив депутат Київради Олександр Міщенко.

Якщо забудовник протягом місяця не обмежить висотні параметри готелю, Київрада розірве договір оренди земельної ділянки на Андріївському узвозі, 14-16 з приватним підприємством “Маркон”.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2c9c32a1e26-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2c9c32a1e26-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоАндріївський узвіз,Київ,проект готелюПроек багатоповерхового готелю на Андріївському узвозі, 14-16 забудовник має привести у відповідність до чинних норм та обмежень. Відповідне рішення підтримали 82 депутати Київради. Про це повідомили у прес-службі Київради. 21 червня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке передбачає врегулювання питань використання  земельної ділянки на  Андріївському узвозі,...| Київської області та України | Kiev Time