У Києві триває VI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест». 9 червня гостей приймали у міському марку міста Буча, а, сьогодні, 10 червня – на Співочому полі в Києві та ввечері – на сцені театру оперети.

«О-Фест» — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу.

“Цього року відбудеться шостий фестиваль «О-Фест», – розповідає голова НСТДУ, народний артист України, генеральний директор-художній керівник Національної оперети України Богдан Струтинський. – Для театру оперети фестиваль важливий тим, що дає, перш за все, художнє та професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл із різних країн. А для глядачів – це прекрасне шоу та святковий настрій!”

Почесними гостями фестивалю, вже традиційно є Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури та мистецтва. А на сценах виступатимуть провідні солісти світових театрів та молоді артисти, дебютанти великої сцени. Свої творчі доробки представлятимуть молодіжні гурти та ансамблі.

В програмі фестивалю класичні твори, джаз, поп-рок, сучасна електронна музика та багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імесивний квест.

На локаціях фесту пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, експонуватимуться сучасні арт-проекти та художні виставки. Відбуватимуться витончені кулінарні дегустації та дитячі розважальні програми.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-prohodyt-festyval-operety-ta-myuzyklu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-prohodyt-festyval-operety-ta-myuzyklu-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствомюзикл,О-Фест,фестиваль оперетиУ Києві триває VI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест». 9 червня гостей приймали у міському марку міста Буча, а, сьогодні, 10 червня – на Співочому полі в Києві та ввечері – на сцені театру оперети. «О-Фест» — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери шостий рік поспіль...| Київської області та України | Kiev Time