Нд. Чер 16th, 2024

У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото

Більше 1000 одиниць техніки привезуть на вистаці OldCarLand. Він проходить п’ять днів – із 27 квітня по 1 травня у Державному музеї авіації на столичній вул. Медовій, 1.

Серед учасників – легковики, вантажівки, автобуси, мото- і велотехніка. Найстарішим машинам фестивалю – більше 90 років. Багато із них збережені в єдиному екземплярі. Чимало буде унікальних моделей, які випускали протягом короткого часу, а також тих, що належали відомим і впливовим особам. Техніку на OldCarLand привезуть із багатьох областей України, Польщі, Естонії, Литви, Білорусі й інших держав.

Вперше на нашому фестивалі представлять масштабну експозицію спортивних машин. Можна буде побачити ретроавтомобілі, які здобували перемоги 30-40 років тому. Унікальні екземпляри привезуть із країн Прибалтики.

Також можна буде побачити старовинні й рідкісні ЛАЗи та іншу пасажирську техніку різних років випуску.

У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото У Києві проходить фестиваль раритетних автівок. Фото

 

Коли: із 27 квітня по 1 травня, 09.00-20:00
Де: Державномий музей авіації (вул. Медова, 1).
Вартість: 120 грн, для дітей віком до 12 років – безкоштовно

Фото: Олексій Іванов

«Вечірній Київ»Related Post