У Києві розпочато реставраційні роботи на пам’ятці архітектури ХІІ ст. –  Кирилівській церкві.

Про це повідомив заступник генерального директора Національного історико-культурного заповідника «Софія Київська» Вадим Кириленко.

Обгрунтування необхідності реставрації безцінного скарбу архітектури він показав у фотографіях: на них ми бачимо стан пам’ятки.

Заплановано такі роботи: виконати реставрацію фасадів та ліпного декору, реставрацію тиньку куполів та карнизів, ремонт віконних заповнень та примикань, тощо. Станом на сьогодні на куполах працюють верхолази.

Джерело: Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b3ce29c615f5.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b3ce29c615f5-150x150.jpgKiev-TimeКиївКультураСуспільствоКиїв,Кирилівська церква,реставраціяУ Києві розпочато реставраційні роботи на пам’ятці архітектури ХІІ ст. -  Кирилівській церкві. Про це повідомив заступник генерального директора Національного історико-культурного заповідника «Софія Київська» Вадим Кириленко. Обгрунтування необхідності реставрації безцінного скарбу архітектури він показав у фотографіях: на них ми бачимо стан пам’ятки. Заплановано такі роботи: виконати реставрацію фасадів та ліпного декору, реставрацію...| Київської області та України | Kiev Time