До складу угруповання, яке очолював раніше судимий місцевий “кримінальний авторитет”, входило сім мешканців столиці.

У Києві співробітники СБУ викрили банду, яка здійснювала незаконні оборудки у сфері нерухомості та протягом минулого року встигли здійснити відчуження кількох житлових та нежитлових об’єктів  у центральних районах столиці. Про це повідомляє прес-служба ГУ СБУ Києва та Київської області.

Угруповання, в яке входило сім осіб, очолював раніше судимий місцевий “кримінальний авторитет”. Зловмисники переоформлювали житло на підставних осіб, використовуючи підроблені довіреності та вносячи неправдиві дані у систему Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Організатора протиправної схеми затримали за місцем тимчасового проживання у Голосіївському районі столиці. Під час обшуків у нього вилучили підроблені печатки юридичних осіб, паспорти громадян України та незаповнені нотаріальні бланки, саморобну вогнепальну зброю, понад триста набоїв калібру 7,62 мм та спеціальні технічні засоби для зняття інформації.

Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмисникам підозри та обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ затримала посадовця Київської митниці на спробі отримати неправомірну вигоду.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_2018-02-06_19-59-30.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_2018-02-06_19-59-30-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналкримінальний авторитет,нерухомість,прокуратура Києва,СБУДо складу угруповання, яке очолював раніше судимий місцевий 'кримінальний авторитет', входило сім мешканців столиці. У Києві співробітники СБУ викрили банду, яка здійснювала незаконні оборудки у сфері нерухомості та протягом минулого року встигли здійснити відчуження кількох житлових та нежитлових об’єктів  у центральних районах столиці. Про це повідомляє прес-служба ГУ СБУ Києва та...| Київської області та України | Kiev Time