У столиці біля воріт КК “Київавтодор” палав автомобіль. Бійці пожежної охорони ДСНС швидко впоралися зі своїм завданням.

На вулиці Дніпродзержинській, 129, біля воріт однієї із філій “Київавтодору” вночі спалахнула припаркована автівка Mitsubishi. На місце було терміново направлено наряди пожежних охоронців ДСНС, швидкої допомоги та правоохоронців.

Бійці пожежної охорони доволі швидко впоралися зі своїм завданням, допомога лікарів нікому не знадобилась, а от правоохоронцям доведеться дізнатися обставини цієї пожежі, оскільки дуже схоже на те, що автівку навмисно підпалили.

Відео: https://youtu.be/LvwYY3OBZJ8

Про це повідомляє ТСН з посиланням на “Київ.Оперативний” у Facebook.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2114709-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2114709-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоавтомобіль,ГУ ДСНС,Київ,пожежаУ столиці біля воріт КК 'Київавтодор' палав автомобіль. Бійці пожежної охорони ДСНС швидко впоралися зі своїм завданням. На вулиці Дніпродзержинській, 129, біля воріт однієї із філій 'Київавтодору' вночі спалахнула припаркована автівка Mitsubishi. На місце було терміново направлено наряди пожежних охоронців ДСНС, швидкої допомоги та правоохоронців. Бійці пожежної охорони доволі швидко впоралися зі своїм завданням, допомога...| Київської області та України | Kiev Time