У Києві активно замінюють старі зупинові комплекси на нові, антивандальні, виконані з залізних модулів, що захищають від спеки й дощу, зі зручними лавами з поручнями. Такі можна побачити на зупинках на площі Шевченка. У Києві вже є кілька типів зупинкових комплексів.

Станом на сьогодні, на вулиці Олени Теліги та проспекті Павла Тичини, відповідальні служби КП “Київпастранс” вже виконали закладання бетонної основи під зупинкові комплекси у кількості 10 та 5 одиниць відповідно.

Крім цього, заплановані ремонтні роботи на вулиці Академіка Заболотного та бульварі Академіка Вернадського, в рамках якого підприємством буде облаштовано 12 та 9 зупинкових павільйонів.

З початку року «Київпастранс» встановив 46 зупинкових павільйонів очікування сучасного типу з гартованого скла, осучаснено навігацію з переліком маршрутів та їх схемами, обладнано 4 інформаційних табло, які інформують про час прибуття того чи іншого маршруту.

Також відповідно до оновлених Правил дорожнього руху, разом із дорожніми службами міста розпочата заміна інформаційно-вказівних знаків та нанесення дорожньої розмітки, що позначає межі зупинки громадського транспорту.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b0d06ad7ed1d-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b0d06ad7ed1d-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствозаміна,зупинкові комплекси,Київ,КП "Київпастранс"У Києві активно замінюють старі зупинові комплекси на нові, антивандальні, виконані з залізних модулів, що захищають від спеки й дощу, зі зручними лавами з поручнями. Такі можна побачити на зупинках на площі Шевченка. У Києві вже є кілька типів зупинкових комплексів. Станом на сьогодні, на вулиці Олени Теліги та проспекті...| Київської області та України | Kiev Time