У Святошинському районі столиці чоловік з невідомих причин напав на пожежників, котрі приїхали на терміновий виклик.

Інцидент стався вночі на вулиці Депутатській, 25. Прибувши на місце події рятувальники відчули запах горіння, але очевидного ознаку щодо місця пожежі не було.

Начальник караулу вирішив продзвонити у двері мешканців квартир за для з’ясування осередку пожежі і можливої подальшої евакуації мешканців будівлі з метою запобігання отруєння людей їх продуктами горіння.

Як повідомляє ресурс, під час чергового дзвінка однієї з квартир на 3-му поверсі вийшов чоловік та без будь яких пояснень вдарив начальника караулу по обличчю і одразу накинувся на другого рятувальника.

Оскільки у квартирі перебували ще інші люди, для власної безпеки та дерозієнтування присутніх у квартирі людей рятувальники крикнули, що у квартирі пожежа, тим самим попередивши можливий напад на них.

У наслідок цієї події 2-х рятувальників доставили до лікарні. Начальнику караулу встановили діагноз «закритий перелом кісток носа зі зміщенням кісткових уламків», а командиру відділення «забій верхньої губи обличчя».

Зазначимо, пожежі все ще забирають значну кількість життів українців. Так, з початку року на середину березня у пожежах загинули понад півтисячі чоловік.

Жесть в Киеве: неадекват избил пожарных, прибывших на срочный вызов… Двое спасателей получили травмы. Нападавшего…

Gepostet von dtp.kiev.ua am Freitag, 27. April 2018

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-travmovano-dvoye-pozhezhnyh-u-naslidok-napadu-nevidomogo-cholovika.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-travmovano-dvoye-pozhezhnyh-u-naslidok-napadu-nevidomogo-cholovika-150x150.jpgKievTimeКиївКриміналПодіїСуспільствонапад,пожежникі,чоловікУ Святошинському районі столиці чоловік з невідомих причин напав на пожежників, котрі приїхали на терміновий виклик. Інцидент стався вночі на вулиці Депутатській, 25. Прибувши на місце події рятувальники відчули запах горіння, але очевидного ознаку щодо місця пожежі не було. Начальник караулу вирішив продзвонити у двері мешканців квартир за для з’ясування осередку...| Київської області та України | Kiev Time