В рамках проекту «Відкрита музика міста» з ініціативи київських активістів пройде серія концертів CLASSIC PIQUE-NIQUE/Класик Пікнік. 

П’ять разів протягом цього літа на сцені в парку ім. Тараса Шевченка будуть звучати шедеври світової класики у виконанні українських та зарубіжних музикантів.

– Ми хочемо створити новий формат відпочинку: об’єднати міський пікнік в парку з концертом легкої класики. Це дуже по-європейськи – елегантно і одночасно демократично, саме те, чого бракує столиці. Такий підхід прихильно сприйме і молодь, і старше покоління. Адже це так приємно – мати можливість вийти ввечері в улюблений парк не просто погуляти, а на концерт, – каже автор проекту Марія Дідковська.

Вхід на концерти в парку ім. Шевченка безкоштовний.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b18f3723d263.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b18f3723d263-150x150.jpgKiev-TimeКиївПодіїСуспільствобезкоштовні концерти,парк ім.Т. ШевченкаВ рамках проекту «Відкрита музика міста» з ініціативи київських активістів пройде серія концертів CLASSIC PIQUE-NIQUE/Класик Пікнік.  П'ять разів протягом цього літа на сцені в парку ім. Тараса Шевченка будуть звучати шедеври світової класики у виконанні українських та зарубіжних музикантів. - Ми хочемо створити новий формат відпочинку: об'єднати міський пікнік в парку...| Київської області та України | Kiev Time