“Невідомі вбили громадського активіста ГО «Біличанський рибалка» Миколу Ярему” – про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі facebook dtp.kiev.ua:

Кривава розправа: в Києві жорстоко вбили громадського активіста.

Вночі, 26.03.18,невідомі вбили громадського активіста ГО «Біличанський рибалка» Миколу Ярему, який перебував на нічному чергуванні на базі Святошинського озера №15.
Судячи із численних гематом на тілі загиблого, смерть настала у результаті нанесення важких тілесних ушкоджень. Зокрема, на обличчі активіста помітні сліди ударів, які могли нанести сторонніми предметами.
Неподалік від місця події було виявлено мобільний телефон в розібраному стані.
Було зафіксовано безлад, який, ймовірно, виник у результаті силового конфлікту. Вбитий був без верхнього одягу і взуття, що може свідчити про те, що у момент нападу зловмисників активіст знаходився у приміщенні.
Активісти ГО «Біличанський рибалка» пікетували Генеральну прокуратуру з вимогою не допустити кровопролиття через спроби рейдерів захопити Святошинські озера.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dtp.kiev_.ua_.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dtp.kiev_.ua_-150x150.jpgadminКиївКриміналПодіїСвятошинський районСуспільствоdtp.kiev.ua,вбивство,ГО "Біличанський рибалка",рейдери,Святошино'Невідомі вбили громадського активіста ГО «Біличанський рибалка» Миколу Ярему' - про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі facebook dtp.kiev.ua: Кривава розправа: в Києві жорстоко вбили громадського активіста. Вночі, 26.03.18,невідомі вбили громадського активіста ГО «Біличанський рибалка» Миколу Ярему, який перебував на нічному чергуванні на базі Святошинського озера №15. Судячи із численних гематом на тілі загиблого, смерть настала...| Київської області та України | Kiev Time