Незабаром, одна з вулиць у самісінькому центрі перетвориться на пішохідну зону. Тільки один раз на рік Костьольна перекривається, щоб святкувати День Франкофонії. Про це повідомляють організатори на своїй сторінці у Facebook.

На вас чекає великий ярмарок hand-made, вуличний театр, дві музичні сцени з виступами гуртів та ді-джеїв в режимі нон-стоп, кулінарні майстер-класи, велика фотозона, фотовиставка, смачний фудкорт з делікатесами з усього світу та освітня зона франкомовних країн. Для найменших відвідувачів встановлять дитячу зону з розвагами та різноманітними заняттями.

“10 червня ми зберемося разом для того, щоб дізнатися багатогранну культуру франкомовних держав, і, звичайно ж, дати можливість талановитим людям України показати себе і дати поштовх до ще більшого розвитку культури української! Будемо веселитися в форматі європейської ярмарки з французьким шармом”, – розповідають організатори.

Коли: 10 червня з 10:00 до 22:00

Де: вся вулиця Костьольна

Вхід вільний

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-vidbudetsya-yarmarok-hand-made-vulychnyj-teatr-kulinarni-majster-klasy-fotovystavka-ta-smachnyj-fudkort.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-vidbudetsya-yarmarok-hand-made-vulychnyj-teatr-kulinarni-majster-klasy-fotovystavka-ta-smachnyj-fudkort-150x150.jpgKievTimeКиївКультураПодіїСуспільствовуличний театр,День Франкофонії,ярмарок hand-madeНезабаром, одна з вулиць у самісінькому центрі перетвориться на пішохідну зону. Тільки один раз на рік Костьольна перекривається, щоб святкувати День Франкофонії. Про це повідомляють організатори на своїй сторінці у Facebook. На вас чекає великий ярмарок hand-made, вуличний театр, дві музичні сцени з виступами гуртів та ді-джеїв в режимі нон-стоп,...| Київської області та України | Kiev Time