Ср. Тра 29th, 2024

У Києві відкрили перший центр рекрутингу у ЗСУ

30 квітня у столиці відкрили перший центр рекрутингу Сил оборони України.

Центр розташований у приміщенні ЦНАП у Солом’янському районі, повідомляє “Суспільне”.

Це вже 18-й центр загалом в Україні, який створюється місцевими органами влади.

У новому центрі доступні тисячі вакансій у різних підрозділах Сил оборони.

“Ми шукаємо не тільки стрільців чи саперів. Кухарі, програмісти, психологи — ваші навички є критично важливими для української армії. У новому центрі доступні тисячі вакансій у різних підрозділах Сил оборони України”, – сказала заступник міністра оборони Наталія Калмикова.

У центрах рекрутингу не роздають повісток. Людина, яка добровільно вирішила долучитися до оборони держави, може самостійно обрати посаду та військову частину.

Вже сотні людей, які звернулись до рекрутингових центрів, підписали контракти з військовими частинами або проходять підготовку в навчальних центрах.

Посадовиця додала, що зазвичай рекрутингові центри розгортаються у ЦНАПах, оскільки це місце, де людям найкомфортніше отримати адміністративні послуги. До кінця травня має бути відкрито ще кілька десятків подібних центрів.

“Передбачена і служба за контрактом, і у рамках мобілізації”, – розповів представник Міноборони Дмитро Лазуткін.

“У рекрутинговому центрі йде супровід людини, яка є військовозобов’язаною. Тобто це не означає, що її тут “задрафтують” так би мовити, і потім у ТЦК з нею може статися усе, що завгодно. Тобто людину супроводжують і з питань контракту, і з питань тієї військової частини, куди вона потрапить”, – сказав Лазуткін.

Лазуткін запевнив, що випадків, коли людина через рекрутинговий центр намагається потрапити у конкретну бригаду, а по факту опиняється там, куди її спрямував військкомат — зараз фактично немає. Система вдосконалена.

“Такі випадки, вони поодинокі, й вони не характеризують увесь процес мобілізації. Можна сказати, що отакі от моменти, які виникали на початковій стадії й наразі їх практично немає або стає усе менше й менше. Була постанова уряду, яка це обумовлює”, – сказав він.

Фото: “Суспільне”.Related Post